Hello!

It appears that you are in the United Kingdom, would you like to visit our local website?

UK FlagGo to Wolffepack UK Stay on Wolffepack PL

Hello!

It appears that you are in Canada, would you like to visit our local website?

CA FlagGo to Wolffepack CA Stay on Wolffepack PL

Hello!

It appears that you are in the United States, would you like to visit our local website?

US FlagGo to Wolffepack US Stay on Wolffepack PL

Hello!

It appears that you are in Japan, would you like to visit our local website?

JP FlagGo to Wolffepack JP Stay on Wolffepack PL

Hallo!

Er scheint, dass Sie in Deutschland sind, möchten Sie unsere deutsche Website besuchen?

DE FlagZU WOLFFEPACK DE GEHEN Stay on Wolffepack PL

HAllo!

Er scheint, dass Sie in Österreich sind, möchten Sie unsere deutschsprachige Website besuchen?

DE FlagZU WOLFFEPACK DE GEHEN Stay on Wolffepack PL

Hallo!

Er scheint, dass Sie in der Schweiz sind, möchten Sie unsere deutschsprachige Website besuchen?

DE FlagZU WOLFFEPACK DE GEHEN Stay on Wolffepack PL

Hello!

It appears that you are in France, would you like to visit our local website?

FR FlagGo to Wolffepack FR Stay on Wolffepack PL

Dożywotnia Gwarancja|Darmowa przesyłka przy zakupach powyżej 700 zl|Bezproblemowe zwroty

Gdzie mogę otrzymać pomoc w związku z moim produktem Wolffepack®?

Jeśli potrzebujesz pomocy zwązanej z Twoim produktem Wolffepack®, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony z poradami video; znajdziesz tam filmy pokazujące jak działa produkt wraz z przydatnymi wskazówkami dla użytkowników. Jeśli nie uzyskałeś tam odpowiedzi na Twoje pytania, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez e-mail info.pl@wolffepack.com odpiszemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

Czy istnieją zasady bezpieczeństwa związane z produktem?

Tak, istnieje kilka oczywistych punktów wartych zanotowania. Nie używamy funkcji przekładania plecaka Wolffepack w trakcie szybkiego ruchu, takiego jak jazda na rowerze lub motorze. Kiedy opuszczamy plecak, upewnijmy się, ze nie ma za nami nic do czego mógłby on wpaść. Trzymamy dłoń na uchwycie przez cały proces opuszczania i podnoszenia plecaka. Po opuszczeniu plecaka należy nałożyć go od razu na ramiona, by nie przeszkadzał nam podczas przemieszczania się.

Czy istnieje limit wagi bagażu?

Tak. Maksymalna rekomendowana waga bagażu to 7,5 kg, co przez większość użytkowników jest odczuwane jako wystarczająco duży ciężar. Powyżej tej wagi funkcjonalność plecaka może zostać ograniczona, a obsługa trudniejsza niż w przypadku niższej wagi.

Czy Wolffepack® jest odpowiedni dla dzieci?

Wolffepack nie jest zabawką i nie jest odpowiedni dla dzieci. Warto na to zwrócić uwagę, podczas używania plecaka. Dodatkowo rozmiar torby i szelek oraz budowa całego produktu nie są przystosowane by być używane przez dzieci.

Czy plecak Wolffepack® jest łatwy w użyciu?

Tak. Został on przetestowany przez wielu użytkowników. Cały proces jest bardzo prosty. Wystarczy nacisnąć guzik i pociągnąć za uchwyt.

Czy linki w plecaku Wolffepack są wytrzymałe?

Tak. Linki są zrobione z super wytrzymałego materiału Dyneema®, używanego w militariach i we wspinaczce górskiej. Są one w stanie utrzymać wagę ok 300 kg. To dużo więcej niż waży typowy bagaż.

Czy plecak Wolffepack® jest odpowiedni jako bagaż podręczny?

Sprawdziliśmy to. Z powodzeniem przetestowaliśmy plecak Wolffepack przy obciążeniu typowego bagażu kabinowego. Cięższy bagaż może być trudniejszy w obsłudze i może wymagać dodatkowego wysiłku podczas użytkowania.

Czy expetoSYSTEM® zapewnia lekkość produktu?

Tak, produkt jest lekki. Plecak Wolffepack® ma podobną wagę do tradycyjnych, dobrze zbudowanych plecaków. Dodatkowe elementy nie wpływają znacznie na wagę produktu. Łącznie ważą one około 400 g.

Czy plecaki są odpowiednie dla ludzi w każdym rozmiarze?

Tak, szelki plecaka mogą być regulowane do każdego rozmiaru, jak w tradycyjnych modelach. Przednia pozycja plecaka jest również dostosowana do różnych rozmiarów. Linki maja jedną, uniwersalną długość, odpowiednią dla większości użytkowników. Nowe wersje produktu, mogą zawierać w przyszłości różne długości linek, jednak na razie nie zostały jeszcze zaprojektowane.

Kiedy mogę kupić jeden z modeli?

Nasz sklep jest otwarty i gotowy na zamówienia, wysyłamy do wszystkich krajów świata. By złożyć zamówienie teraz, kliknij TUTAJ.

Czy linki są bezpieczne?

Kiedy plecak znajduje się w stanie pasywnym, na plecach użytkownika, linki są bezpiecznie schowane wewnątrz torby. Kiedy Wolffepack® jest w stanie aktywnym, linki znajdują się bardzo blisko ciała użytkownika, jak warstwa ubrania. Warto pamiętać, ze tak jak każdy inny element ubrania (na przykład kieszenie), mogą się zaczepiać o inne przedmioty.

Czy produkt jest odpowiedni zarówno dla osób praworęcznych i leworęcznych?

Dokładnie tak. Mimo ze uchwyt jest po prawej stronie, obsługa plecaka Wolffepack® może się odbywać przy pomocy prawej, lewej lub obu rąk . Jest tak prosta, że zarówno praworęczni jak i leworęczni będą się czuli pewnie.

Czy istnieją jakieś medyczne przeciwwskazania, o których powinienem wiedzieć podczas używania Wolffepack®?

Produkty Wolffepack® zawierają magnesy neodymowe, które mogą zakłócać prace rozruszników serca. Jeśli używasz rozrusznika, prosimy o konsultację z lekarzem, zanim zaczniesz używać produktów Wolffepack®.

Mój bagaż jest ciężki i trudno mi go podnieść, czy jest jakiś sposób by ułatwić sprawę?

Myślimy, ze możemy pomóc: jeśli Twój bagaż jest zbyt ciężki, by podnieść go jedną ręką, mamy liczne techniki i wskazówki , które ułatwią Ci pracę. Znajdziesz je na stronie z naszymi video tutorialami. Wolffepack® może zawierać rewolucyjną technologię, ale nie jest urządzeniem anty-grawitacyjnym.

Liquid error: Could not find asset snippets/contact-without-map.liquid

Join our mailing list

Keep up to date with all of our news

SEARCH THIS STORE